KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15396006

nr 1539 6006

Etsning

Marianne Arnbäck. "Djur som aldrig behövde jaga". Signerad. Etsning. Bildmått: 48. 5x38 cm, yttermått inklusive ram: 62x45 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:32:28

8/5 13:06:22 1      500 kr
8/5 19:27:28 2      Vinnande bud