KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15396006
nr 1539 6006
Etsning
Marianne Arnbäck. "Djur som aldrig behövde jaga". Signerad. Etsning. Bildmått: 48. 5x38 cm, yttermått inklusive ram: 62x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:32:28
500 kr
Etsning
nr 1539 6006
Etsning
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 8 maj 2023 |